LOGO, BRANDING

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Projekt logo
Zanim przystąpimy do pierwszej fazy projektowania, oczekujemy od Klienta rzetelnego Briefu na temat działalności firmy w postaci listy wytycznych. Posługuj się jasnymi i zrozumiałymi opisami, zaproponuj barwę, kolorystykę logotypu. Na tym etapie wszystkie dane są poddane głębokiej analizie i przekładają się na wiele niepowiązanych ze sobą szkiców, które zostaną przeniesione i dopracowane w odpowiednim programie graficznym.
Logo Shadowart Kołobrzeg, Szczecin, Trzebiatów, Warszawa, Poznań
Projektując logo, przeprowadzamy dogłębną analizę rynku pod kontem konkurencji, tak żeby wykluczyć maksymalnie jakiekolwiek podobieństwo graficzne bądź stylistyczne do proponowanego znaku.
Staramy się umiejętnie czytać potrzeby Klientów, dopracowując pierwotny zamysł logotypu, finalizujemy realizację w najbardziej dokładny i przemyślany sposób.
Shadowart branding Kołobrzeg, Szczecin, Wrocław, Warszawa, Poznań, Gryfice, Trzebiatów, Rewal, Pobierowo, Niechorze
BRANDING.
Branding to budowanie świadomości marki. Bazę  dla brandingu stanowi rzetelna strategia całej marki. Określa ona charakterystyczne wyróżniki marki. Kluczowe jest zatem stworzenie bardzo dobrej nazwy, opracowanie charakterystycznego claimu i zaprojektowania odpowiedniego logo. Odpowiednie dobranie i połączenie tych elementów, zapada na długo w pamięci Klienta.
Kolejnym etapem w tworzeniu wizerunku firmy jest zaprojektowanie materiałów dla różnych kanałów komunikacji takich jak wizytówki, teczki ofertowe, papier firmowy itp. , ofert sprzedażowych, reklamy wielkoformatowej. Całość działań powinna znaleźć pełne odwzorowanie w dystrybucji internetowej. Pełna spójność wizerunkowa strony internetowej oraz social mediów.
Dobry branding:
/ nie powinien być wzorowany na istniejących markach, które posiadają już bardzo silną pozycję na rynku
/ nie powinien zawierać zbyt wielu elementów graficznych, które wprowadzą zbyt duży chaos i zmniejszą tym samym czytelność marki
/ powinien być na tyle minimalistyczny i przemyślany, żeby nie sprawić problemów w przypadku różnego rodzaju produktów reklamowych
Mocny brand oferuje doświadczenie, wiedzę i umiejętności, a co istotniejsze – unikalny świat przeżyć, który wyróżnia go spośród innych konkurencyjnych marek.
REBRANDING.

Rebranding to znaczna modyfikacja któregoś (lub wszystkich) z elementów składowych marki – LOGO. Głównym zadaniem rebrandingu jest “odnowienie” i odświeżenie marki – np. dodanie jej określonych właściwości, podkreślenie konkretnych zmian wewnątrz firmy, przeniesienie nacisku w marketingu na jakieś cechy.

Często rebranding jest bardzo kosztownym zabiegiem ale jednocześnie niezbędnym w przypadku rozwoju firmy, który przerasta istniejący znak pod kątem formy i treści.

WYSTARTUJ Z NAMI!

Rozpoczynasz działalność? Chcesz zmienić wizerunek firmy?
Jesteśmy do dyspozycji, zaprojektujemy logo, akcydensy poligraficzne, stronę internetową, wdrożymy elementy SEO. Wszystko po to by twoja marka rosła w siłę.

ZOBACZ nasze logotypy

#LOGO501771499

Polityka prywatności
Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem przeglądarki z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.