PRACOWNIA SHADOWART

pracownia pełna pomysłów

Koszulki, bluzy, torby
Pracownię Shadowart założyliśmy w odpowiedzi na liczne zapytania naszych Klientów, odnośnie znakowania odzieży pracowniczej. Z czasem zaczęliśmy projektować  dla odbiorców indywidualnych. Współpracujemy z największymi firmami w kraju, które dostarczają nam tekstylia w różnych fasonach i kolorach.
Dla kogo jest nasza oferta?
/ prowadzisz firmę i zatrudniasz pracowników – własne logo na odzieży będzie dopełnieniem profesjonalnie prowadzonego biznesu.
/ jeżeli masz swój własny pomysł na koszulkę, który nieustannie chodzi Ci po głowie, skontaktuj się z nami – pomożemy w realizacji
/ planujesz imprezę okolicznościową – możemy przygotować unikalny projekt dla uczestników ( np. panieńskie, chrzciny, urodziny itp. )
/ masz ekipę gotową na na imprezę biegową, jazdę na rowerze lub inną ciekawą formę wypoczynku – skontaktuj się z nami – wykonamy projekt i zrealizujemy twoje zlecenie
Wszystkie napisy, wzory wykonujemy na foliach flex, flock oraz za pomącą sublimacji ( materiały tylkow kolorze białym – 100% z poliestru) na koszulkach, torbach reklamowych, poszewkach itp.
Vouchery
Oferujemy Państwu vouchery podarunkowe – Gift Card. W obecnych czasach jest to świetna forma wzbogacenia swojej oferty. Jak sama nazwa wskazuje Klienci mogą obdarować swoich najbliższych, znajomych, Państwa produktem, wykonaniem usługi lub odpowiednią kwotą, zawartą w karcie. Jest to ogromne udogodnienie, gdyż Klient kupuje możliwość skorzystania z danych propozycji, a nie musimy wybierać ich podczas finalizowania transakcji.
Vouchery Podarunkowe wykonujemy indywidualnie. Eleganckie design kart podarunkowych sprawia, że można je bez problemy podarować drugiej osobie jako prezent.

zobacz nasze REalizacje

#pracownia501771499

Polityka prywatności
Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem przeglądarki z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.