ŁAPIEMY UNIKALNY MOMENT

sesje ZDJĘCIOWE

sesje zdjęciowe obiektów, wnętrz
Realizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe i krótkie filmy promocyjne na potrzeby promocji nieruchomości pod kątem ich sprzedaży, wynajmu lub promocji ich oferty dla klientów indywidualnych lub biznesowych. Zajmujemy się profesjonalnie fotografią wnętrz, apartamentów, hoteli, pensjonatów.
Robimy zdjęcia:
/ zdjęcia domów jednorodzinnych przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem
/ zdjęcia budynków biurowych przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem
/ zdjęcia obiektów – hoteli, pensjonatów, domków, mieszkań przeznaczonych na wynajem
/ zdjęcia restauracji, dań na potrzeby reklamy lub postów na Facebook, Instagram
/ zdjęcia domów weselnych, sesje z przygotowań do imprez okolicznościowych
/ zdjęcia na potrzeby portali społecznościowych Facebook, Instagram
/ zdjęcia na potrzeby stron internetowych
fotografia produktowa

Obecna sprzedaż produktów odbywa się w oparciu o dobre zdjęcia produktów. Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom konsumentów zapewniamy wysokiej jakości zdjęcia produktów. Posiadamy dużą ilość teł fotograficznych.

Zapewniamy wysokiej jakości retusz wykonywanych przez nas zdjęć. Robimy również zdjęcia reklamowe produktów w aranżowanych scenografiach, z wykorzystaniem efektownego oświetlenia.

Jesteśmy w pełni mobilni, posiadamy bezprzewodowy sprzęt, który pozwala na pracę do 2h w plenerze lub innym miejscu gdzie nie ma stałego źródła zasilania.
SESJE PLENEROWE
Czasy troszkę się zmieniły. sesje plenerowe stały się bardzo popularne. Coraz mniej osób robi zdjęcia na malowanych tłach w studiach fotograficznych. Najważniejsze to dobrze przygotować się do sesji. Zdjęcia wykonujemy późnym popołudniem we wcześniej ustalonym miejscu. Zalecamy zabranie ze sobą kilku różnych ubrań. Zmieniamy delikatnie look, przenosimy się w inne miejsce i uzyskujemy różnorodne zdjęcia. Nie zapominamy o przygotowaniu fryzury i makijażu 🙂 Sesja trwa zwykle do 2 godzin. Zapraszamy!
SESJE CIĄŻOWE
Sesja ciążowa to fantastyczna pamiątka dla kobiety w cudownym przedziale czasowym :), jakim bez wątpienia jest okres ciąży. Staramy się oddać wszystkie piękne emocje, jakie towarzyszą kobietom oczekującym na swój skarb.
SESJE KOMUNIJNE
Wyjątkowy dzień jakim jest I Komunia Święta wymagają równie wyjątkowej oprawy.
Pierwsza komunia święta to niezapomniany dzień w życiu każdego dziecka, dlatego warto uwiecznić takie wydarzenie na zdjęciach. Wykonujemy zdjęcia w plenerze jak i bezpośrednio po mszy św. w Kościele. Możemy dojechać także na miejsce uroczystości, aby wykonać wspólne fotografie z rodziną i przyjaciółmi. Szczegóły sesji komunijnej ustalamy odpowiednio wcześniej z rodzicami.
reportaże weselne, zdjęcia z imprez okolicznościowych
W trakcie reportażu ślubnego staramy się zamknąć w kadrach najważniejsze momenty, takie jak przygotowania Młodych do Ślubu, przysięga, pierwszy taniec, spontaniczne gesty i wszystkie inne detale, które dzieją się gdzieś poza głównymi wydarzeniami. Obserwujemy Waszych bliskich i otoczenie. A wszystko po to, by przygotowany reportaż był różnorodny. Podczas fotografowania nie zapominamy o portretach czy sesjach z najbliższymi. Staramy się być na jak najbliżej, żeby uchwycić najważniejsze momenty a jednocześnie nie zakłócać biegu zdarzeń swoją obecnością.
Wykonujemy sesje zdjęciowe na imprezach okolicznościowych, przygotujemy odpowiednią ściankę gdzie będzie można zrobić niezapomniane fotki ze znajomymi. Najważniejsze momenty na sali zostaną uwiecznione i zachowane.
Wykonujemy sesje komunijne!
sesje sprzedażowe samochodów
Planujesz w najbliższym czasie sprzedaż samochodu, motocykla, lub kampera? Większość osób nie wie, że podstawą szybkiej sprzedaży jest jest dobrze wykonane zdjęcie.
Robimy zdjęcia w plenerze. Jeżeli prowadzisz komis samochodowy możemy wykonać kilka pojazdów w korzystnej cenie.
sesje nietypowe
Realizujemy też bardzo nietypowe zlecenia na sesje  zdjęciowe, bardzo lubimy takie wyzwania, dają dużo frajdy jak i często uczą innego spojrzenia na fotografię.

APARAT JEST ZAWSZE z NAMI

Wciągnęliśmy się w fotografię bardzo mocno, uwielbiamy robić zdjęcia w różnych okolicznościach. Nie wyobrażamy sobie wyjazdu bez możliwości zabrania ze sobą body oraz kilku fajnych szkiełek.

PRACOWNIA SHADOWART

W naszej pracowni spersonalizujesz dla Twojej firmy koszulki, bluzy. Wykonujemy vouchery, winiety itp.
Realizujemy również zamówienia dla Klientów indywidualnych.

zobacz nasze REalizacje

#sesje501771499

Polityka prywatności
Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem przeglądarki z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.