HEJ,
TO JEST NASZA HISTORIA
ponad 10 lat doświadczenia
reklama
fotografia
KOSZULKI, BLUZY, KUBECZKI…
FIRMA
FIRMA
w latach
2010
2012
2017
2010
2012
2017
2010

Start Agencji Interaktywnej Shadowart – projektowanie, kodowanie i implementacja stron internetowych.

2012

Rozwój projektowy i poszerzenie działalności o nowe usługi: projektowanie logo i wdrażanie pełnych rozwiązań identyfikacji wizualnej, poligrafia (wizytówki, ulotki, plakaty, bannery…), wyklejanie witryn sklepowych, samochodów.

2017

Poszerzenie usług o sesje fotograficzne na potrzeby stron internetowych, reklamy, kampanii w socialmediach.

W LATACH

Start Agencji Interaktywnej Shadowart – projektowanie, kodowanie i implementacja stron internetowych.

Rozwój projektowy i poszerzenie działalności o nowe usługi: projektowanie logo i wdrażanie pełnych rozwiązań identyfikacji wizualnej, poligrafia (wizytówki, ulotki, plakaty, rollupy, bannery…), wyklejanie witryn sklepowych, samochodów.

Poszerzenie usług o sesje fotograficzne na potrzeby stron internetowych, reklamy, kampanii w social mediach (Facebook, Instagram). Produkcja koszulek, bluz, kubeczków, winiet, zaproszeń…

jesteśmy na
FACEBOOK.
flickr.
INSTAGRAM.
500px.
Polityka prywatności
Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem przeglądarki z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.