NASZA OFERTA

strony internetowe shadowart zachodniopomorskie
STRONY INTERNETOWE
Projektujemy i wdrażamy proste strony firmowe, rozbudowane serwisy oraz sklepy internetowe w oparciu o technologię RWD. Budując stronę w technologi Responsive Web Design masz pewność, że strona internetowa dopasuje się automatycznie zawartością treści oraz grafiki do komputera stacjonarnego, laptopa, tableta, smartfona.
LOGO, BRANDING
LOGO
Przemyślana identyfikacja wizualna Twojej firmy jest wynikiem spójnego znaku, który określa rozwój firmy, nadaje kolorystykę, kreuje proces tworzenia materiałów reklamowych, szaty graficznej strony internetowej jak i sposób budowania interakcji poprzez tworzenie postów , grafik w social mediach. Logo to znak firmy, który będzie odzwierciedlał Twój biznes. Dzięki nowoczesnemu logotypowi Twoja marka będzie rozpoznawalna. Jeżeli posiadasz już logo możemy wykonać rebrandig.

PRACOWNIA SHADOWART

Wykonujemy koszulki, bluzy dla indywidualnych Klientów jak i dla Firm. Ponadto oferujemy kubeczki oraz vouchery, winiety, zaproszenia, dyplomy itp…
REKLAMA, ulotki, plakaty, wizytówki, bannery
reklama
Prowadząc firmę powinieneś zadbać o reklamę swojej marki. W tym celu musisz się zastanowić… Czy do promocji wolisz wykorzystać potęgę internetu, skupiając swoje działania w sieci, czy chcesz rozszerzyć swoje działania, trafiając do odbiorców poprzez tradycyjne media? Oferujemy szeroki zakres usług online – kampanie na FB, Instagram, prowadzenie profilu FB, bannery na serwisy internetowe. Offline projektujemy i wykonujemy – wizytówki, ulotki, plakaty, bannery, szyldy.
fotografia obiektów, shadowart
FOTOGRAFIA
Potrzebujesz zdjęć do reklamy, a może planujesz nową stronę internetową lub prowadzisz kampanie reklamowe na Facebook, Instagram? Wykonamy profesjonalne sesje zdjęciowe twojego produktu. Prowadzisz zakład usługowy – zrobimy unikalne ujęcia, które możesz wykorzystać w social mediach. Robimy reportaże ślubne oraz fotografujemy na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych.
Wykonujemy profesjonalne zdjęcia obiektów, hoteli, pensjonatów, domków oraz zajmujemy się fotografią wnętrz w apartamentach.

KAMPANIE W SOCIAL MEDIACH

Prowadzimy profesjonalne kampanie na Facebook, Instagram. Tworzymy posty w oparciu o grafikę, która wygląda mega atrakcyjnie.

#ZADZWOŃ501771499

Polityka prywatności
Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem przeglądarki z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.